Bogdanović upisao 15 koševa u novoj pobjedi Utaha, Jokić se ozlijedio u sudaru s Gobertom

27. listopada 2021. - 09:08

Košarkaši Utah Jazza zadržali su stopostotni učinak u NBA ligi i nakon svoje treće ovosezonske utakmice 122-110 domaćom pobjedom protiv Denver Nuggetsa, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović sudjelovao je sa 15 koševa, dva skoka i jednom osvojenom loptom.

Bogdanović je na terenu proveo 28:55 minuta, šutirao je 4-9 za dva, 1-5 za tricu te 4-4 s linije slobodnih bacanja.

Jazz je u drugom poluvremenu iskoristio neigranje najboljeg igrača Nuggetsa Nikole Jokića, on je pred kraj prvog poluvremena u sudaru s Rudyjem Gobertom zadobio ozljedu desnog koljena pa su u gostujućem sastavu procijenili kako ne vrijedi riskirati pogoršanje Jokićeva stanja. U prvom dijelu Jokić je za samo 15:00 minuta prvoddenih u igri ubacio 24 poena te je ostao najbolji strijelac svoje momčadi.