Bogdanović najbolji strijelac u domaćem porazu Utaha, Zubac odigrao utakmicu karijere

Piše SN
20. siječnja 2022. - 08:02

Utah je na domaćem parketu u izostanku Donovana Mitchella izgubila 116:111 od Houstona, a Bogdanović je susret završio sa 29 poena za 36 i pol minuta igre i šutom 11-27. Upisao je 5 skokova i 1 asistenciju. Petoricu dvoznamenkastih igrača Hosutona predvodio je Garrison Matthews sa 23 poena - pišu Sportske novosti.

Šestu uzastopnu domaću pobjedu upisali su Dallas Mavericksi na krilima Luke Dončića. Slovenski as zabio je 41 poen, svoj rekord u sezoni u trijumfu protiv Toronta 102:98. Upisao je Dončić i 14 skokova i 7 asistencija, dok je Raptorse vodio Pascal Siakam sa 20 poena.

Utakmicu karijere odigrao je sinoć Joel Embiid koji je u gostujućem slavlju Philadelphije kod Orlanda 123:110 ubacio 50 poena. Zanimljivo, čak je 47 ubacio nakon tri četvrtine. Kod Orlanda je uči...

26. travanj 2024 05:15