Košarkazanimljiva večer u americi

Bogdanović i Šarić dvocifreni u porazima svojih momčadi

24. prosinca 2019. - 14:35

Košarkaši Miami Heata ostvarili su 13. pobjedu u svom 14. ovosezonskom domaćem nastupu u NBA ligi svladavši Utah Jazz sa 107-104, a hrvatski reprezentativac u sastavu gostiju Bojan Bogdanović ubacio je 19 koševa (šut za dva 2-7, trica 2-7, slobodna bacanja 9-10) uz četiri sloka i tri asistencije za 29 minuta provedenih u igri.

Ključnom se pokazala 17-4 serija domaćih sredinom četvrte četvrtine kojom su zaostatak 76-81 pretvorili u prednost 93-85 koju više nisu ispuštali. Najzaslužniji za pobjedu Heata bili su Jimmy Butler sa 20 koševa i osam skokova te Bam Adebayo sa 18 ubačaja i 12 uhvaćenih lopti. Kod Jazza najučinkovitiji su bili Joe Ingles sa 27 poena i Rudy Gobert sa 18 pogodaka i 20 skokova.

S omjerom pobjeda i poraza 18-12 Utah je šesti u Zapadnoj konferenciji, d...

26. travanj 2024 03:00