Bogdanović i Hezonja skromni u porazima

7. travnja 2016. - 11:31
boj00

Mario Hezonja je zabio šest koševa u porazu svojih Orlando Magica od Detroit Pistonsa, dok je Bojan Bogdanović u porazu Brooklyn Netsa sudjelovao sa četiri koša.

Zahvlajujući ovoj pobjedi od 108-104 Pistonsi su se približili na jednu pobjedu od jednog od zadnja sva mjesta koja vode u doigravanje u Istočnoj konferenciji.  Detroit je trenutačno osmi u Istočnoj konferenciji ali lako može ispasti iz igre za play off ako ne ostvari ni jednu pobjedu u zadnje tri utakmice.

Pistons su se sabrali u zadnjoj četvrtini protiv Orlanda i napravili seriju od 12-2 zahvaljujući kojoj su slavili. Reggie Jackson, Tobias Harris i Kentavious Caldwell-Pope su svaki pogodili po važan koš u tri minute pred kraj zadnje četvrtine i izbrisali vodstvo Magica. Popeova trica 3:42 minute do kraja dovela je P...

27. travanj 2024 19:50