Hajdukigralo se u vranjicu

Uvjerljive pobjede pionira i kadeta Hajduka protiv Cibalije

Piše PSD
6. rujna 2020. - 18:33

Hajdukovi pioniri s uvjerljivih 4:0 su pobijedili Cibaliju u susretu 4. kola 1. HNL. Utakmica je odigrana u Vranjicu, a pobjedom su igrači trenera Marka Sičića zadržali stopostotni učinak - javlja Hajduk.hr.

Po dva pogotka postignuta su u svakom poluvremenu, a hat trick je ostvario mladi hajdukovac Lovre Lončar. Njegova su posljednja tri pogotka, dok je utakmicu otvorio sigurnim izvođenjem najstrože kazne Mate Ivković u 10. minuti.

Kadeti Bijelih domaću utakmicu protiv Cibalije riješili su u prvom dijelu. Igrači trenera Mislava Karoglana u razdoblju od 29. do 39. minute postigli su tri pogotka, a strijelci su bili Dominik Prpić, Krešimir Nazor i Marko Capan.

Pobjedu su u nastavku potvrdili Nikola Obadić i Šimun Hrgović, dok je počasni pogodak za goste...

26. travanj 2024 19:06