Hajdukludi jadranski derbi

Hajduk slavio nakon drame zahvaljujući pogotku Mlakara u osmoj minuti sudačke nadoknade!

Piše A.J.
21. studenog 2021. - 19:32

Hajduk je pobijedio Rijeku na Rujevici u susretu 16. kola HT Prve lige rezultatom 3:2, u ludoj utakmici u kojoj smo vidjeli čak pet pogodaka.

Iako su Riječani bili opasniji u prvom dijelu, Hajduk je u 45. minuti došao u vodstvo, nakon što je Marko Livaja iz blizine zakucao loptu pod gredu na asistenciju Darija Melnjaka.

Rijeka je ušla bolje i u drugo poluvrijeme, a već u 54. minuti Josip Drmić je pogodio za 1:1, nakon ubačaja Vučkića s desne strane. Domaćini su i dalje bili opasnija momčad, a do svog drugog pogotka su došli u 79. minuti, nakon što je Robert Murić zabio s bijele točke. Nikola Katić nespretno je reagirao i pogodio Pavičića kopačkom u glavu, a Pejin je na sugestiju VAR sobe pregledao situaciju i dosudio kazneni udarac za Rijeku.