Hajduksupersport hnl

Hajduk ponovno slavio u Gradskom vrtu i pobjegao Osijeku na velikih 11 bodova

Piše SPORT SD
12. ožujka 2023. - 19:30

U posljednjem susretu 25. kola SuperSport HNL-a nogometaši Hajduka slavili su na gostovanju kod Osijeka rezultatom 2:0.

Bio je ovo jubilarni stoti derbi Osijeka i Hajduka u hrvatskim okvirima te druga pobjeda Splićana u gostima protiv ovog suparnika tijekom ožujka. Prvog dana ovog mjeseca Hajduk je kod Osijeka pobijedio 2-1 u četvrtfinalu Kupa.

Prvi pogodak zabio je Marko Livaja s bijele točke u 28. minuti, dok je u 35. minuti strijelac bio Dario Melnjak.

Dinamo (56 bodova) uz utakmicu manje i dalje ima velikih devet bodova prednosti pred Hajdukom (47 bodova). Osijek (36 bodova) je treći i ima dva boda više od sve bolje Rijeke.

Tijek susreta

90+5‘ KRAJ UTAKMICE

90‘ U igru je ušao Ćubelić umjesto Pukštasa. Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade