Kadeti Hajduka pobijedili Dinamo

Piše Hajduk.hr
29. travnja 2016. - 21:54
hajduk_rijeka10-060316

Kadeti Hajduka pod vodstvom trenera Harija Vukasa pobijedili su Dinamo s 1:0 golom Josipa Maganjića u 43. minuti, u derbiju 25. kola 1 HNL.

Hajduk je bolje započeo utakmicu te u 13. minuti došao do brojčane prednosti. David Čolina rukom je zaustavio Šegu u izglednoj poziciji, pa je sudac Lukša Klaić iz Konavla opravdano dosudio jedanaesterac za bijele te isključio gostujućeg braniča.

Najstrožu kaznu izveo je Vujčić, a njegov udarac odlično je obranio Dinko Horkaš. Dinamov vratar istakao se u još nekoliko navrata, a najveća prilika bila je Nejašmićeva u 33. minuti.

Josip Maganjić propustio je lijepu priliku u 42. minuti, ali se iskupio minutu kasnije, kada je glavom iz blizine loptu sproveo u mrežu nakon centaršuta Bradarića s lijeve strane.