Hajdukuvjerljiva pobjeda

Juniori Hajduka u Ždralovima došli do pete uzastopne pobjede, igrači Marijana Budimira zabili čak pet pogodaka

Piše SPORT SD
26. studenog 2022. - 17:52

Hajduk je ostvario petu uzastopnu pobjedu, momčad trenera Marijana Budimira u Rovišću je pobijedila Mladost (Ž) rezultatom 5:0, javlja hajduk.hr.

Utakmica je počela dosta mirno, teško je bilo kombinirati na vrlo teškom terenu, a rezultat inicijative Bijelih bila su dva kornera. Iz ovog drugog u 20. minuti Hajduk je došao u vodstvo. S lijeve strane ubacio je Marko Capan, a obrana domaćih izbila je loptu na suprotnu stranu. Prihvatio je Niko Đolonga i vratio u šesnaesterac, gdje je najspretniji bio Luka Vušković i glavom je sa šest metara ubacio u mrežu. Vodstvo Bijelih proslavila je pjesmom i grupa navijača.

U 27. minuti vidjeli smo kontru Hajduka, ali je loš teren omeo Jeru Vrcića da u poziciji iskosa s desne strane bolje zahvati loptu. U 33. minuti Bijeli su poveća...

26. travanj 2024 18:17