Hajdukprvenstvo

Hajduk stigao do treće pobjede u nizu: razbili su bunker Slaven Belupa i izjednačili se s Osijekom i Lokomotivom na vrhu ljestvice

Piše R.R.
14. kolovoza 2021. - 22:39

U susretu 5. kola Prve HNL Hajduk je na Poljudu svladao Slaven Belupo sa 2-0 (1-0). Pogotke za Splićane postigli su Sahiti (35) i Livaja (48).

Hajduk je do treće uzastopne prvenstvene pobjede stigao dominantnom predstavom tijekom svih 90 minuta koju su okrunili i s dva gola. Prvi se u strijelce upisao Sahiti nakon odlične solo-akcije u 35. minuti, on je prihvatio loptu na 40-ak metara od gola, sjurio se u kazneni prostor domaćih, oslobodio se svih čuvara i preciznim udarcem svladao Čovića.

Na 2-0 povisio je Livaja početkom drugog poluvremena uz podosta sreće, on i Krovinović odigrali su kratku kombinaciju nakon slobodnog udarca na 20-ak metara od vrata Slavena, uslijedio je udarac koji je pogodio blok Lulića, no lopta se potom odbila na takav način da je postala neuhvatljiva za vra...

26. travanj 2024 04:26