Hajdukderbi kola

Gorica i Hajduk remizirali u dinamičnom susretu u kojem su obje momčadi mogle doći do pobjede

Piše A.J.
13. ožujka 2021. - 19:01

Gorica i Hajduk remizirali su u susretu 25. kola HT Prve lige igranom u Velikoj Gorici (1:1).

U dinamičnoj utakmici, u kojoj su obje momčadi imale svoje prilike, oba gola su pala nakon pogrešaka u obrani. Prvo je u 6. minuti Nihad Mujakić poslao loptu u svoju mrežu nakon ubačaja Matara, a Atanasov je u 45. minuti pospremio loptu u prazan gol, nakon što obrana Gorice nije uspjela očistiti centaršut kojeg je Livaja uputio s desnog krila.

Ovo je bio treći ovosezonski prvenstveni susret ovih dviju ekipa, a Gorica je još uvijek neporažena.

Gorica i Hajduk ponovno će se susresti u utorak na istom mjestu, ovoga puta u sklopu četvrtfinala Hrvatskog kupa.

Tijek susreta

90+4` Utakmica je završila

90+1` Izmjena u domaćim redovima. Iz igre je izašao Špikić, a u igru ušao Dvorneković...

27. travanj 2024 23:12