Potop Hajduka, težak poraz, teži nego što 1:2 kazuje i umnogome otežava Hajduku put ka željenoj tituli. Od poštapalice „Karoglana za gradonačelnika” kad je nizao pobjede i bodove došli smo do konstatacije u loži do nas „ovo je najgori Hajduk ikad”!
A tek je ovo drugi poraz u Karoglanovoj eri.
Potop, nokaut, kako hoćete, Lokomotiva je lani u ova doba u Poljudu slično slavila sa 4:3, ima nosa taj Silvijo Čabraja sa svojom družinom i dobro je za Hajduk da je sad pauza, treba se s mukom pridignuti iz konopaca ringa 27. kola.
Utakmica je zarana krenula naopako za Hajduk, već u 23. minuti „bijeli” su ostali s igračem manje, a kad igraš protiv Lokomotive koja umije s loptom, to je pogubno. Nevjerojatno je da se iskusnom Dinu Mikanoviću dogodilo da je nakon žutog kartona zaslu...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....