Hajdukprijateljski ogled

Druga momčad Hajduka pobijedila Solin u utakmici s čak 10 golova

Piše PSD
5. veljače 2020. - 19:04

Čak 10 pogodaka vidjeli su gledatelji na prijateljskoj utakmici Hajduka II i Solina, a momčad trenera Marija Despotovića pobijedila je rezultatom 6:4, piše hajduk.hr.

Domaćin je poveo u 15. minuti lijepim pogotkom Marija Čuića koji je s 22 metra pogodio donji desni kut gostujućeg vratara Josipa Bendera. Solin do izjednačenja dolazi tri minute kasnije. U šesnaestercu Hajduka oboren je Vlatko Šimunac, a Antonio Repić je siguran s bijele točke. Mladi Čuić u 38. minuti opet vraća vodstvo domaćem sastavu. Na gotovo istoj poziciji kao kod prvog gola dobio je loptu od Albina Prapashtice i zakucao je u gornji lijevi kut.

S rezultatom 2:1 otišlo se na odmor, a u prvih 15 minuta nastavka igrači Hajduka II postižu još tri pogotka. Treći i četvrti gol završili su u gostujućim...

26. travanj 2024 12:34