Hajdukšto chinedu

Dramatična završnica na Poljudu: Hajduk gubio do posljednje minute, a onda u sudačkoj nadoknadi propustio stići do pobjede

28. rujna 2019. - 19:24
hajduk2_rudes13-280919

Do 90. minute Hajduk II je u Poljudu protiv Rudeša gubio 2:1, a na kraju je mogao uzeti sva tri boda. Prvo je Pršir izjednačio s bijele točke, a onda je u prvoj minuti sudačke nadoknade debitant Chinedu imao zicer na pladnju. Ostao je neometan na desetak metara iskosa, ali je pucao ravno u gostujućeg vratara Banića.

Unatoč tome, Hajdukovi „bekavci“ mogu biti zadovoljni bodom budući da je Rudeš golovima Tomislava Havojića dvaput vodio. Nekadašnji igrač Dinama prvo je poentirao u 56. minuti. Bivši Hajdukov igrač Deni Jurić osvojio je loptu na sredini terena i uposlio Havojića koji se probio po lijevoj strani i s 15 metara iskosa pogodio suprotne rašlje.

Logično, Hajduk II se nakon primljenog pogotka počeo još više otvarati i došao je do izjednačenja u 67. Blagaić, koji je ...

26. travanj 2024 15:25