Zaslužena pobjeda Lokomotive: Kastrati je bio raspoložen protiv Rijeke

1. veljače 2020. - 16:56

U utakmici 20. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive pobijedili Rijeku s 2-1 (1-0).

Lokomotiva je na startu proljetnog dijela došla do zaslužene pobjede nad trećeplasiranom Rijekom, koju su poraza koštale pogreške u obrani.

Lokomotiva je bila bolja u prvom dijelu i povela je u zadnjim sekundama pogotkom Lirima Kastratija nakon protunapada i dodavanja Dina Halilovića.

Kastrati je u 72. minuti došao i do drugoga gola, nakon što je Kosovar u brzoj kontri prošao i vratara Rijeke i lako zabio za 2-0. U 86. minuti Rijeka je smanjila pomalo čudnim golom Momčila Raspopovića, čiji je ubačaj iskosa s desne strane završio u mreži pored neodlučnog vratara Grbića i stopera Kolingera.

Rijeka je ostala treća s 34 boda, a Lokomotiva se probila na peto mjesto s 31 bodom...

27. travanj 2024 06:27