Varaždin učvrstio prvo mjesto na ljestvici, Dugopolje odigralo neriješeno na gostovanju

5. ožujka 2022. - 18:35

Nogometaši Varaždina povećali su prednost na vrhu ljestvice u odnosu na pratnju nakon gostujuće pobjede od 2-0 kod Kustošije, u dvoboju 19. kola Druge lige.

U prošlom kolu Varaždin je nenadano ostao bez domaćih bodova protiv zaprešićkog Intera (0-1), ali je izgubljene bodove nadoknadio pobjedom kod Kustošije. Posavec je u 33. minuti načeo domaćina koji je na samom kraju prvog dijela propustio realizirati jedanaesterac i izjednačiti. Utakmica je zaključena u 48. minuti kada je igrač Hajduka Tonio Teklić zabio za 2-0.

Drugoplasirani Rudeš je u ovom kolu izgubio u Zaprešiću od Intera (0-1). Utakmicu je odlučio Uzelac pogotkom u 17. minuti, a Rudeš sada za Varaždinom zaostaje pet bodova, ali ima i jednu utakmicu manje, domaći dvoboj protiv Cibalije. Zaprešićani su unutar seda...

27. travanj 2024 06:17