U susjedskom derbiju Solin svladao Dugopolje, Jarunu gostujuća pobjeda donijela drugo mjesto na tablici

30. listopada 2021. - 22:30

Nogometaši Jaruna skočili su na drugo mjesto ljestvice Druge HNL minimalnom 1-0 pobjedom na gostovanju u Opatiji u 11. kolu. Jarun je do tri boda stigao golom Arijana Ačkara u 48. minuti.

Drugi Jarun sada ima 19 bodova, jedan manje od vodećeg BSK-a iz Bijelog Brda koji će u nedjelju ugostiti Orijent, a jednim više od trećeg Rudeša koji u nedjelju gostuje u Varaždinu.

U susjedskom derbiju Solin je svladao Dugopolje sa 2-1.

Ivan Durdov doveo je Solin u vodstvo u 21. minuti, na 1-1 poravnao je Ivan Ćubelić u 76. minuti, ali samo dvije minute potom Luka Mamić je osigurao pobjedu domaćima. Solinjani su s tom pobjedom stigli na 10. mjesto sa 13 bodova, dok je Dugopolje četvrto sa 17 bodova.

26. travanj 2024 06:20