Trio poravnat na vrhu! Dalmatinci zauzimaju čelne pozicije prije doigravanje za titulu

Piše Sport SD
14. veljače 2023. - 22:00

Torcida - Olmissum 1:4

Strijelci: 0:1 Pavić (7), 0:2 Pavić (17), 0:3 Jurlina (20), 1:3 Trivković (21), 1:4 Kustura (38).

Torcida: Bilić, Kovačević, A. Marić, Trivković, Mišerda, Rozga, Zorotović, Vujić, Poljarić, Moro, D. Marić, Palada, Kuzmanić, Leko.

Olmissum: Čizmić, Rodrigo, Pavić, Moura, Perišić, Bilandžić, Bissoni, Kustura, Vuković, Humačkić, Jurlina, Jurić, Juretić, Kolobarić.

Olmissum je pobjedom nad Torcidom produžio svoj niz neporaženosti na sedam utakmica. U odličnoj formi igraju Omišani u posljednje vrijeme, a nije ih, čini se, odveć poremetila ni promjena na klupi nakon odlaska Duje Maretića. Nakon 20 minuta imali su tri gola viška na Gripama zahvaljujući dvama pogocima Pavića i jednom Jurline. U prvoj minuti nastavka nadu je domaćima vratio Trivković...

26. travanj 2024 18:22