Domaći nogometveliko priznanje

Stoper Slaven Belupa otvoreno: ‘Smiješna je priča da sam htio namjerno ozlijediti Livaju! Na kraju se nismo ni pozdravili…‘

Piše Goran Čičin Mašansker/SN
14. studenog 2022. - 23:19

Hajduk je vodio s 2:0 i činilo se da ima otvoren put prema pobjedi protiv neprepoznatljivo slabog i nemoćnog Slavena Belupa. Međutim, događaj iz 35. minute u potpunosti je promijenio tijek zbivanja na koprivničkom stadionu.

Nakon koškanja kapetana Hajduka Marka Livaje i domaćeg braniča Vinka Solda, s dijela tribine na kojem su bili gostujući navijači pomoćni sudac Anto Marić pogođen je upaljačem i komadom otrgnute stolice te je uslijedio prekid koji je potrajao više od 15 minuta, pišu Sportske novosti.

Potom se igralo 10 minuta, pa je uslijedila stanka na poluvremenu, a u nastavku je na teren Zekićeva momčad izašla u potpuno drugačijem izdanju. Hrabra, borbena i odlučna, za što je u konačnici nagrađena remijem. Jasno da će se o dvojbenom kaznenom udarcu još puno ...

26. travanj 2024 17:35