Domaći nogometDinamo treći

Rijeka slavila protiv Dinama na Rujevici, Hajduk na čelu ljestvice!

25. listopada 2015. - 17:55
U derbiju 14. kola Prve HNL Rijeka je na stadionu Rujevica pobijedila Dinamo 2-1 ostvarivši prvu domaću pobjedu u prvenstvu protiv 'modrih' od rujna 2012. godine.

Bio je to i prvi poraz Dinama nakon 50 susreta bez poraza, te prvo slavlje Matjaža Keka u dosadašnjih 11 HNL okršaja sa Zoranom Mamićem.

Dinamo je poveo u 6. minuti golom Juniora Fernandesa. Pivarić je odlično ubacio s lijeve strane, a Fernandes sjajno skočio i glavom zabio prvi pogodak na utakmici. Ključni trenutal utakmice dogodio se u 33. minuti kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je isključen Taravel. Vešović je napravio prekršaj, zbog kojeg je dobio žuti karton, no Taravel ga je udario glavom u glavu zbog čega je isključen. Domaćin je igrača više iskoristio u 50. minuti kada je Miral Samardžić nakon korner...
27. travanj 2024 23:08