Rijeka i Dinamo remizirali na Rujevici u ludoj utakmici punoj preokreta

13. prosinca 2020. - 20:05

U derbiju 15. kola Prve HNL Rijeka i Dinamo su u sjajnom susretu na Rujevici odigrali 2-2.

Dinamo je poveo u prvoj minuti, Rijeka je do konca poluvremena okrenula rezultat, da bi "modri" u drugom poluvremenu izjednačili na 2-2.

Hrvatskom prvaku je ovaj bod bio dovoljan kako bi se vratio na vrh ljestvice ispred Osijeka.

Dinamo je poveo već nakon 22 sekunde igre, a pogodak je postigao Luka Ivanušec. Tek što se krenulo s centra Gavranović je asistirao, a Ivanušec zabio jedan od najbrži golova u HNL-u. Rekord i dalje drži Edin Šaranović koji je u travnju 2004. u dresu Kamen Ingrada zabio protiv Intera nakon svga deset sekundi igre.

Šokiranom domaćinu trebalo je neko vrijeme kako bi se pribrao i mentalno vratio u igru, no u 18. minuti uslijedio je novi šok za Rijeku. Zbog ozljede teren...

26. travanj 2024 18:17