Domaći nogometsupersport hnl

Riječani nastavlja svoj hod o mukama: u Puli rano poveli, na kraju je Labrović spašavao jedan bod u zadnjoj minuti

21. kolovoza 2022. - 20:58

Pretposljednja utakmica 6. kola SuperSport HNL-a u kojoj su se u Puli sastali Istra 1961 i Rijeka završio je bez pobjednika, a rezultat je bio 1-1.

Riječani su poveli već u 5. minuti, a strijelac je bio Haris Vučkić. Istra je izjednačila u 26. minuti, kad je Vinko Petković s ruba kaznenog prostora pogodio donji lijevi kut riječkih vrata.

Derbi Učke u ovom slučaju je bio i derbi začelja ljestvice hrvatskog prvenstva, prije svega zaslugom Rijeke, koja je u četiri prijašnja nastupa sakupila isto toliko bodova, što je uoči gostovanja u Puli dovelo do smjene trenera Dragana Tadića, kojega je zamijenio Fausto Budicin, nekadašnji strateg pulske momčadi, koji je i tijekom igračke karijere nosio dres obje momčadi.

Njegov debi na riječkoj klupi nije mogao bolje početi. U 5. minut...

23. travanj 2024 21:39