Repriza prošlosezonskog finala doigravanja: Novo vrijeme lako preko Omišana, Futsal Pula se obranila od naleta Squarea

Piše Jakov Kovačević, Tonči Vlašić
24. rujna 2022. - 22:45

Utakmicama polufinala Super kupa započela je ovosezonska futsal sezona. Nakon prve polufinalne utakmice koja je otišla na stranu Futsal Pule u drugoj su igrači Novog vremena dobrom igrom i visokom pobjedom još jednom bili bolji od Olmissuma i tako se plasirali u finale ovog natjecanja.

Početak ovog dvoboja protekao je u borbenoj i otvorenoj igri, a prvu izglednu prigodu imali su domaći, no udarac Ferreire obranio je vratar gostiju Bilandžić. Gusari sa cetine uzvratili su preko Pavića u 3. minuti, a Bašković nagovještava sjajnu večer. U 5. je pokušao Argentinac Batista, no vratar domaćih je siguran.

Makarani do početne prednosti dolaze u 6. minuti, Jefferson je bio asistent a strijelac kapetan Vuković za 1:0. Kazazić je mogao povećate prednost svoje momčadi u 9. minuti, ali ...

27. travanj 2024 01:31