Domaći nogomettreća hnl jug

Posedarje i dalje igra svoju pobjedničku igru, Split slavio na gostovanju kod Neretve

Piše I.G., M.M., B.L., M.G., T.V., K.M.
18. listopada 2021. - 07:37

Odlična nogometna predstava u kojoj je dominantan bio domaćin koji je svim raspoloživim sredstvima „kidisao“ na vrata gostiju.

No gosti su se u nekoliko akcija iskazali kao dobro posložen sastav. Odlično igraju kontre što su i nekoliko puta pokazali. Prvu lijepu prigodu za domaćina imao je i zaprijetio kapetan Luka Klanac koji je u 15. minuti promašio loptu, a prigoda je bila stopostotna. U 19. minuti su svi domaći igrači i klupa signalizirali kazneni udarac, ali sudac je ostao nijem - ništa od penala.

Napadali su igrači Viteza, ali gola nije bilo, da bi onda Ivan Tokić u 35. minuti presjekao loptu, iznio je lijepo iz svog polja i uposlio Smokrovića koji je zadužen za zgoditke i matirao je vratara Bratulića za 1:0. Minut kasnije u lijepoj prilici je bio i Rončević, no ost...

28. travanj 2024 06:25