Pique: Poraz protiv Ajaxa je katastrofa. Nema isprike!

27. studenog 2013. - 10:50
Vrlo kritičan je prema sebi i svojoj momčadi bio Barcelonin branič Gerard Pique nakon 2-1 poraza na gostovanju kod Ajaxa u Ligi prvaka. Unatoč činjenici da su igrali s igračem više od 48. minute nakon isključenja Joela Veltmana, Barçini nogometaši nisu uspjeli nadoknaditi deficit od dva gola iz prvog poluvremena i amsterdamski je sastav poražen po prvi put pod vodstvom Gerarda Martina.

- Igrali smo užasno u prvom poluvremenu. Nema isprike, bila je to katastrofa. Ono što se dogodilo u prvom poluvremenu se ne smije više ponoviti. Pristup nije bio pravi i cijela momčad to zna – rekao je Pique.

Barcelona je usprkos porazu ostala vodeća momčad skupine H s dva boda više od drugoplasiranog Milana. Katalonski klub u posljednjem kolu dočekuje Celtic na stadionu Camp Nou, te će u t...
26. travanj 2024 20:25