Osijek slavio u Koprivnici, strijelac Bohar iz slobodnog udarca

31. listopada 2020. - 17:08

U prvoj utakmici 10. kola Prve HNL nogometaši Osijeka slavili su protiv Slaven Belupa u Koprivnici sa 1-0 (0-0).

Pogodak za Osječane postigao je Slovenac Damjan Bohar u 47. minuti iz slobodnog udarca.

Osječani su ambicioznije započeli dvoboj i već u prvih 11 minuta dvaput zaprijetili vratima domaće momčadi, ali je Filipović obranio udarce Pilja i Ljubića.

U 30. minuti je Slaven prvi put zaprijetio Ivušiću. Iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara pucao je Glavčić, ali je lopta prošla s krive strane vratnice.

Nakon ne pretjerano bogatog prvog poluvremena, u kojem su nešto bolji dojam ostavili Osječani, momčad Nenada Bjelice povela je u drugoj minuti nastavka. Mierez je srušen na rubu kaznenog prostora pa je sudac Matoc dosudio slobodni udarac. Loptu je namjestio slovenski veznj...

26. travanj 2024 02:01