Domaći nogometderby della učka

Nastavlja se kriza Riječana: Istra uzela bod na Rujevici, oba gola pala u prvih sedam minuta utakmice

14. veljače 2021. - 17:03

U susretu 21. kola Prve HNL Rijeka i Istra 1961 su na Rujevici odigrali 1-1, a oba gola pala su u prvih sedam minuta.

Rijeka je ovim rezultatom nastavila krizu rezultata upisavši samo jednu pobjedu u posljednjih pet kola, dok su gosti iz Pule osvojili prvi bod nakon pet uzastopnih susreta i to pod vodstvom novog trenera Danijela Jumića koji je prije tri dana naslijedi Fausta Budicina.

Gržan je šokirao Rijeku već u 5. minuti susreta. Nakon sjajne akcije gostiju izbio je "jedan na jedan" ispred Nevistića i lijepo zabio.

Međutim, vrlo brzo je stigao odgovor domaćina. Samo dvije minute kasnije Rijeka je izjednačila, a pogodak je postigao Murić naciljavši prizemnom loptom suprotni kut.

U 11. minuti Istra je zabila i drugi pogodak, Gržan je asisitrao Lončaru koji je s pet metara zabio ...

27. travanj 2024 01:49