Domaći nogometLagana pobjeda

Lokomotiva slavila na gostovanju kod Istre, tri gola Andrijaševića

2. travnja 2016. - 19:00
istra_lokomotiva6-020416

Nogometaši Lokomotive su kao gosti pobijedili u utakmici 29. kola Prve HNL Istru 1961 sa 3-0 (0-0).

Nogometaši Lokomotive zasluženo su u Puli osvojili tri boda s kojima su trenutno na četvrtom mjestu prvoligaške ljestvice. Gosti iz Zagreba mogli su povesti i u posljednjoj minuti prvog poluvremena u kojoj je golman domaćih Iveša najprije obranio udarac glavom Andrijaševića, a onda zaustavio i odbijenu loptu koju je iz blizine nogom prema golu uputio Grezda.

U 54. minuti  domaći nogometaši su propustili idealnu prigodu za postizanje pogotka jer je Bouhna zamalo zakasnio na loptu koju je s desne strane u peterac gostiju ubacio Haister.

U sljedećem napadu Lokomotiva izvodi korner s desne statne, a Perić glavom prebacuje na drugu stativu gdje je ponovno glavom zahvaća ponajbolji poje...

27. travanj 2024 14:27