Domaći nogomettreba pojačanja

Izbornik Dalić dan nakon poraza od Francuza: Veliki sam optimist, ovo je jedna nova Hrvatska koja se pokazala u dobrom svjetlu

15. listopada 2020. - 22:02

Nogometaši Francuske još su jednom svladali Hrvatsku i došli do šeste pobjede u osam dvoboja s 'vatrenima', nakon što su u dvoboju 4. kola Lige nacija na Maksimiru slavili sa 2-1. Francuska je povela već u 8. minuti pogotkom Griezamanna, Hrvatska je izjednačila u 65. minuti sjajnim pogotkom Nikole Vlašića, a konačnih 2-1 gostima je donio Kylian Mbappe u 79. minuti pogotkom iz odlične akcije, prenose Sportske novosti.

Dan nakon poraza na Maksimiru izbornik Zlatko Dalić gostovao je u Dnevniku NoveTV gdje se još jednom osvrnuo na posljednje akcije reprezentacije, ali i na ono što Vatrene tek čeka.

- Veliki sam optimist, ovo je jedna nova Hrvatska koja se pokazala u dobrom svjetlu i očekujem da tako i ostane. Žao mi je što na kraju nije ostalo 1:1, jer, imali ...

26. travanj 2024 05:11