Istra kažnjena za sve propuštene prilike: Varaždin slavio u derbiju začelja u Puli

20. veljače 2021. - 17:17

U dvoboju 22. kola Prve HNL u Puli su nogometaši Varaždina svladali Istru 1961 s 1-0 (0-0).

Varaždinci su pobijedili u derbiju začelja u Puli, a Istrani su kažnjeni za sve propuštene prilike. Domaćin je u prvom dijelu promašio penal, pogodio vratnicu i nije iskoristio puno prilika, a u drugom dijelu je imao i igrača više, a nakraju su ostali i bez boda.

Puljani su dominirali u prvom dijelu, ali nisu uspjeli zabiti gol. Već u sedmoj minuti Blagojević s 20-tak metara pogađa vratnicu, a u 32. minuti nakon provjere VAR-om kontakta između Gržana i vratara Horkaša dosuđen je kazneni udarac za Istru. Vratar Varaždinaca Horkaš iskupljuje se i brani uadarac s bijele točke Crnogorca Stefana Lončara.

U 57. minuti crveni karton je dobio stoper gostiju Marko Stolnik, a nako...

26. travanj 2024 23:58