Domaći nogometsvoj svome

Gorica šokirala Osječane, oba pogotka postigao napadač koji je iz Gradskog vrta poslan na posudbu Turopoljcima

8. travnja 2023. - 17:46

Nogometaši Gorice u susretu su 28. kola HNL-a na svom terenu svladali Osijek sa 2-0 (0-0). Oba pogotka na utakmici postigao je napadač Osijeka na posudbi u Gorici Kristijan Fućak, prvog u 73., a drugog u 83. minuti.

U utakmici protkanoj pogreškama odlučio je jedan trenutak lucidnosti. Fućak je u 73. minuti pokušao odigrati dupli pas s Prširom, no Pršira je prekršajem zaustavio Nejašmić, no sudac Kolarić je lucidno procijenio kako treba pustiti prednost jer se lopra vratila u noge Fućku koji je napravio nekoliko koraka prema vratima i zatim se odlučio na udarac sa 25 metara. Lopta je na putu prema mreži pogodila blok Žapera i postala neuhvatljiva za Malenicu.

Deset minuta kasnije Fućak je postigao i drugi gol. Mitrović je lijepo smirio loptu za Pršira koji je pucao sa 20-a...

26. travanj 2024 02:42