Dva gola Mandžukića, a Borussia Dortmund slavila u "Ruhrskom derbiju"

26. listopada 2013. - 21:41
U 10. kolu Bundeslige Bayern je na domaćem terenu pobijedio berlinsku Herthu sa 3-2, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić postigao je dva gola za europske prvake, te sa ukupno sedam pogodaka dijeli prvo mjesto najboljih strijelaca njemačkog prvenstva. U "Ruhrskom derbiju" Borussia Dortmund je u gostima svladala Schalke sa 3-1.

Hertha je iznenađujuće povela u 4. minuti golom AdrianA Ramosa, a onda je na scenu stupio Mario Mandžukić. On je ušao u igru u 26. minuti umjesto ozlijeđenog Robbena, a već u 29. je zabio pogodak. Prekid je izveo Franck Ribéry, a Mandžukić glavom pogađa za 1-1.

U 51. minuti Schweinsteiger je ubacio, a Mandžukić još jednom glavom pogađa mrežu. Tri minute kasnije Goetze povisuje vodstvo Bayerna, a u 58. Ben-Hatira zabija utješni pogodak za Herthu....
27. travanj 2024 07:40