Dragovoljci stigli dva gola minusa i prekinuli crni niz s Lokosima

15. listopada 2021. - 20:15

Nastavljena je sezona Prve HNL, a u prvom susretu 12. kola nogometaši Hrvatskog dragovoljca i Lokomotive su odigrali 2-2 u Kranjčevićevoj ulici.

Lokomotiva je žestoko otvorila utakmicu te je povela već u 9. minuti. Glavom je milimetarski točno, uz vratnicu, za 1-0 pogodio Sandro Kulenović. Od tog pogotka se igrači Hrvatskog dragovoljca vjerojatno nisu ni oporavili, a uslijedio je drugi u 17. minuti.

Žestoko je, s više od 20 metara, raspalio Lukas Kačavenda, mladi hrvatski reprezentativac te sjajno pogodio za 2-0.

U prvih dvadesetak minuta igre Lokomotiva je potpuno kontrolirala zbivanja na terenu, ali drugi primljeni pogodak kao da je razbudio posljednju momčad na ljestvici. Hrvatski dragovoljac je živnuo, a uskoro je i rezultat postao povoljniji za domaćina. Točno nakon pola sa...

27. travanj 2024 03:04