Domaći nogometdinamo - nec 3:2

Dinamo preokrenuo u posljednjim minutama

24. listopada 2008. - 00:45

Nogometaši zagrebačkog Dinama startali su pobjedom u natjecanju po skupinama Kupa Uefa.

U susretu prvog kola D skupine "modri" su u dramatičnom dvoboju u Maksimiru pobijedili nizozemski NEC 3:2 (1:1).

"Modri" su poveli već u četvrtoj minuti pogotkom Maria Mandžukića, a NEC je izjednačio nakon autogola Carlosa u 23. minuti. Kada je 11 minuta prije kraja utakmice Janssen doveo goste u vodstvo činilo se kako će ovo biti još jedna tužna europska priča hrvatskog prvaka.

Međutim, Dinamo je u svega četiri minute uspio preokrenuti rezultat, a golove su postigli Balaban (81) i Vrdoljak (84).

U drugom dvoboju iz ove skupine Udinese je pobijedio Tottenham 2:0 i preuzeo je vodeću poziciju na ljestvici.

U drugom kolu Dinamo gostuje u Londonu protiv Tottenhama 6. studenoga, dok će moskov...

28. travanj 2024 00:27