Domaći nogometmodri uvjerljivi

Dinamo pobijedio Belupo na Maksimiru: Slavenov vratar zabio autogol, Petković pogodio s bijele točke, Bočkaj i Ivanušec zaključili priču

1. listopada 2022. - 21:28

Pobjednički prvenstveni niz Dinama se nastavio te je aktualni prvak u 11. kolu HNL pobijedio s 4-1 (1-0) Slaven Belupo na maksimirskom stadionu.

Sve je počelo autogolom gostujućeg vratara Antuna Markovića na početku susreta, ali su gosti iz Koprivnice izjednačili u 59. minuti golom Arbera Hoxhe. Dinamo su do pobjede, pak, odveli Bruno Petković golom iz jedanaesterca u 72. te Petar Bočkaj i Luka Ivanušec koji su u 81. i 93. zabijali za konačnih 4-1.

Dinamo je vrlo rano poveo, u devetoj minuti i to zaslugama gostujućeg vratara Antuna Markovića. Golman Slaven Belupa je traljavo reagirao oko jedne situacije pred svojim vratima i umjesto ispucavanja ili hvatanja lopte on ju je pospremio u vlastitu mrežu.

Slaven Belupo se na maksimirski stadion nije došao braniti, ali otvoreni gard ...

27. travanj 2024 04:16