Domaći nogometeuropska liga

Dinamo nema previše vremena za slavlje, u nedjelju je derbi: ‘Teško je reći koji su limiti ove momčadi, sigurno postoji prostora za napredak‘

11. prosinca 2020. - 07:19

U susretu posljednjeg kola K skupine Europske lige Dinamo je na stadionu Maksimir pobijedio moskovski CSKA sa 3-1 potvrdivši prvo mjesto u skupini i plasman u 16-inu finala.

Dinamo je i prije ovog kola osigurao "europsko proljeće", a protiv Rusa je lovio mjesto u povijesti europskih kupova.

Hrvatski prvak je imao priliku postati jedini klub u povijesti Lige prvaka i Europske lige, otkako se igraju u sadašnjim formatima, koji je skupinu okončao bez primljenog pogotka.

Nažalost, "Modre" je na putu do rekorda zaustavio hrvatski nogometaš Kristijan Bistrović postigavši pogodak u 76. minuti, čime je Dinamo primio gol nakon 526 minuta igre.

"Čestitam momčadi na sjajnoj igri i na sjajnom rezultatu. Odigrali smo jako dobru utakmicu 80 posto vremena. Ekipa je silno željela ne primiti gol...

27. travanj 2024 17:43