Domaći nogometbjelica razočaran

Dinamo dominirao i ostvario sigurnu pobjedu na gostovanju kod Osijeka

29. kolovoza 2021. - 21:00

"Dvoboj sezone'' kako su neki mediji okvalificirali susret Osijeka i Dinama završio je dominantnom igrom i sigurnom pobjedom Zagrepčana. Priznao je i Nenad Bjelica – nikada njegova momčad nije izgledala tako nemoćno kao Osijek u prvih pola sata igre. Dinamo je taktički i igrački naprosto ''razbio'' Osječane: Zagrepčani su imali posjed lopte od 75% i 8-0 u udarcima na vrata.

Pogodak je stigao u 33. minuti susreta: (nakon što je u 18. minuti pogodio vratnicu) Jakić je iskoristio odličan prodor Franjića i proigravanje Jurića te iz blizine pogodio za vodstvo ''modrih''. Mogli su gosti do konca prvog dijela i povećati rezultatsku prednost, ali je (ponovno) nakon udarca Jakića, Lončar blokirao lopti put prema praznoj mreži.

Već od početka nastavka utakmice Bjelica je prom...

26. travanj 2024 23:12