- U goste nam stiže jedna istinska glazbena zvijezda! 1983. imao je sve što je bilo potrebno za uspjeh, golemi glazbeni talent, sjajan glas, ljepotu, mladost i Džuli.
Visoko četvrto mjesto na Eurosongu donijelo mu je milijun prodanih ploča i visoko mjesto na glazbenim ljestvicama širom svijeta - najavila je Barbara Kolar u emisiji Kod nas doma svog gosta, pjevača Daniela Popovića.
- Nije se puno promijenio u tih 40 godina - dodala je.
- Kako vrijeme leti, a prije nego krenemo želim vam pokloniti ružu jer vi to zaslužujete - rekao je glazbenik, na što je Barbara uzvratila: Kakav džentlmen, tako se dolazi u goste.
Popović inače s tri žene ima četvero djece, a trenutno je u petom braku sa slovenskom novinarkom Aleksandrom, s kojom živi u Sloveniji. S bivšom manekenkom Sanjom Bjedov ima sina Sebastiana, također pjevača i kćer Izabel.
I dalje je glazbeno aktivan, a nedavno je poslao pjesmu za natječaj na Doru, no nije prošao.