Ostalorazlika u kvaliteti

Jadranaši lakoćom dobili Beograđane

20. ožujka 2019. - 22:27
jadran_spandau21-160319

Gosti iz Beograda su se borili koliko su mogli, no značajna razlika u kvaliteti na strani Jadrana bila je prevelika prepreka.

Jadran je prelomio utakmicu već u drugoj četvrtini koju je dobio sa 6:2 te stekao ukupnu prednost od 9:4. Odličan je bio kapetan domaće momčadi Anđelo Šetka koji je u dvije četvrtine zabio četiri gola, asistirao...

Najveće je ovacije dobio mladi Petar Čondić Kadmenović, kada je realizirao peterac za 15:6, na oduševljenje njegovih kolega juniora koji su ga bodrili s tribina.

Pobjeda Jadrana u konačnici znači da je Partizan nakon 18 kola predzadnji, ispred POŠK-a koji ispada iz A1 lige, dok će se „crno-beli“ u razigravanju obračunati sa šibenskim Solarisom za mjestu u elitnom regionalnom društvu i u idućoj sezoni.

26. travanj 2024 14:14