Vaterpoločekaju doigravanje

Jugaši u ligaškom dijelu svoje odradili: Marko Žuvela nanizao pet pogodaka hrvatskog prvaka

Piše Tonči VLašić
11. veljače 2023. - 18:06

Utakmica u Gružu protiv Primorja EB bila je zadnja ligaška ove sezone za hrvatskog prvaka, koji je točno pet minuta prije kraja prve četvrtrine iz peterca, koji je izveo Marko Žuvela, postigao prvi pogodak, te izjednačio rezultat. Primorje EB je povelo preko Jaše Kadiveca, koji je iskoristio prvog igrača više (isključen je bio Filip Kržić).

Riječki sastav je vodio i s 2:1. Tad je Darko Brguljan iskoristio drugog igrača više kojeg je zaradila momčad trenera Igora Hinića. Jugov kapetan Loren Fatović je izjednačio na 2:2 lijepim pogotkom, prebacio je nakon prekršaja na njemu Ivana Maura Čubranića na vratima Primorja EB.

Tih 2:2 je rezultat prve četvrtine. Jug je drugu otvorio s dva pogotka (Franko Lazić i Marko Žuvela), imao je još tri puta plus dva (5:3, 6:4 ...

30. travanj 2024 14:26