Vaterpoloa1 liga

Jug u Poljudu protiv Mornara odradio lakši trening, Dubrovčani su ekspresno osigurali pobjedu

Piše V. B.
1. veljače 2020. - 21:53
Tonči Plazibat/HANZA MEDIA

Vodeći Jug je u Poljudu protiv Mornara odradio lakši trening. Dubrovčani su ekspresno osigurali pobjedu otvorivši susret sa 7:0.

Nastavili su žestoko i u drugoj četvrtini pa je u 13. minuti već bilo 10:1 golom Obradovića.

Serijom od pet uzastopnih golova Mornar se približio na 10:6, no Jug je potom opet ubacio u višu brzinu i do kraja susreta povećao konačnu razliku.

MORNAR BRODOSPAS – JUG AO 9:18 (1:7, 2:3, 4:3, 2:5)