Strani nogometpadaju kritike

Tudorovom klubu ovo se nije dogodilo 75 godina, hrvatskog trenera prozvao i jedan igrač: ‘Meni je to neobjašnjivo‘

Piše Robert Šola/ SN
13. ožujka 2023. - 16:39

Nakon remija Marseillea i RC Strasbourga (2:2), ni Igor Tudor nije pošteđen kritika. Njegovi taktički izbori na kraju utakmice dovedeni su u pitanje. Nakon briljantne pobjede u Rennesu prošlog vikenda, činilo se da će OM izboriti drugu uzastopnu pobjedu u nedjelju navečer protiv RC Strasbourga. Usprkos tome što je od 10. minute imao igrača manje Marseille je vodio 2:0 sve do same završnice utakmice, kada su gosti zabili dva gola. Preciznije, Marseille je imao 2:0 sve do 88. minute. Prvi je to put da je Marseille prosuo pobjedu u situaciji kada je vodio 2:0 u Ligue 1 u toj fazi utakmice nakon punih 75 godina, prenose Sportske novosti.

Gorak je to remi za OM. Osjećaj ljutnje i frustracije vladao je i u svlačionici, a Tudor je jasno rekao da je sudac odlučio utakmicu kad je nepo...

03. svibanj 2024 20:37