Tudorova Verona ispustila dva gola prednosti protiv Mourinhove Rome

19. veljače 2022. - 20:28

Premda je nakon 20 minuta igre vodila sa 2-0, Verona, koju vodi Igor Tudor ipak nije izdržala protiv Rome. Momčad Josea Mourinha je uspjela izjednačiti na 2-2 u susretu 26. kola Serie A.

Zanimljivo, Verona je bila na pragu prve gostujuće pobjede protiv Rome nakon 1973. godine, ali ipak nije uspjela. Roma sada ima 19 pobjeda i šest remija protiv Verone na Olimpicu.

Gosti su poveli već u petoj minuti golom Antonina Baraka, a u 20. minuti Adrien Tameze je zabio za 2-0. U 32. minuti Tudorova ekipa je zabila i treći gol, no pogodak Giovannija Simeonea je poništen zbog zaleđa nakon asistencije VAR-a.

U nastavku susreta odabranici Josea Mourinha su zaigrali daleko bolje. Cristian Volpato je smanjio u 65. minuti, a na 2-2 je postavio Edoardo Bove u 84. minuti.