Strani nogometkup kralja

Trećeligaš nakon senzacionalne drame s igračem manje izbacio Real

20. siječnja 2021. - 23:57

Taman kad se činilo da je kriza pri kraju, stigao je novi težak udarac za Kraljevski klub,.

Trećeligaš Alcoyano senzacionalno je s igračem manje pobijedio Madriđane 2:1 nakon produžetaka i izbacio ih iz šesnaestine finala Kupa Kralja!

Real je igrao u šarenom sastavu, na put uopće nije krenuo Luka Modrić, jer činilo da  će to biti rutinski posao i pobjeda gostiju, pogotovo na poluvremenu.

Real je doašo u vodstvo u 45. minuti golom Militaa, no uporni i hrabri domaćini uspjeli su izjednačiti desetak minuta prije kraja. Junak je bio Solbes, a gol vrijedan produžetaka pokazao se na kraju vrijedan velikog preokreta i prvorazredne senzacije.

Real je imao dominaciju, od 110. minute imao je i igrača više, ali pravo čudo dogodilo se u 115. minuti kad je Juan Casanova zabio gol kar...

23. travanj 2024 02:21