Sjajna utakmica: golijada Napolija na gostovanju kod Sampdorije, VAR odigrao važnu ulogu

4. veljače 2020. - 07:36

U posljednjem susretu 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je na gostovanju pobijedio Sampdoriju sa 4-2 upisavši drugu pobjedu u nizu nakon što je prije toga spojio tri poraza.

Bila je to sjajna utakmica u kojoj su gosti poveli 2-0, Sampa je potom uspjela izjednačiti, da bi Napoli u završnici zabio još dva gola za pobjedu.

Napoli je stigao do vodstva već u trećoj minuti golom Arkadiusza Milika, a u 16. minuti Eljif Elmas je zabio za 2-0. Fabio Quagliarella je u 26. minuti fantastičnim udarcem s ruba kaznenog prostora smanjio zaostatak, a u posljednjim trenucima prvog dijela Gastom Ramirez je imao sjajnu priliku za izjednačenje, ali je pogodio vratnicu.

Urugvajski veznjak nije imao sreće niti u 55. minuti, premda je sjajnim škaricama zabio za 2-2. Sudac Federico La Pe...

02. svibanj 2024 13:57