Strani nogometrooney zabio slugi

Sedma utakmica u nizu bez pobjede: Bilićev WBA porazom u Cardiffu izgubio vodeću poziciju u Championshipu

28. siječnja 2020. - 23:20

Momčad West Bromwich Albiona, koju vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, a za koju igra hrvatski veznjak Filip Krovinović, nakon 1-2 (0-0) poraza na gostovanju kod Cardiff Cityja u 29. kolu ispustila je prvu poziciju na ljestvici engleske druge lige.

Za WBA ovo je bila već sedma utakmica zaredom u prvenstvu bez pobjede, od čega treći poraz, što je iskoristio Leeds United koji je 3-2 (0-2) domaćom pobjedom protiv Millwalla nakon velikog preokreta u nastavku i preskočio ga na prvom mjestu.

U Cardiffu je domaćin poveo početkom nastavka preko Patersona (46), na 1-1 poravnao je Austin (61-11m) iz kaznenog udarca kojega je izborio Krovinović, a pobjednički gol za velški klub postigao je Tomlin (76).

Krovinović je odigrao svih 90 minuta za WBA koji je sada drugi na ljestvici s...

09. svibanj 2024 12:13