Strani nogometpenalizirali suparnika

Real Madrid stigao do pobjede golovima iz jedanaesteraca: Casemiro dobro odglumio prekršaj i prevario suca

25. veljače 2019. - 00:28
2019-02-24T210233Z_1799839972_RC17B55CD500_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-LVT-MAD.JPG

Nogometaši madridskog Reala zahvaljujući dvama golovima s bijele točke uspjeli su kao gosti svladati Levante sa 2-1 (1-0) u susretu 25. kola španjolskog prvenstva.

Prvi kazneni udarac za Real dosuđen je u završnici prvog poluvremena kada je Luna rukom blokirao ubačaj Luke Modrića u kazneni prostor domaćih, a siguran izvođač bio je Benzema (43-11m). Domaći su bolju igru okrunili izjednačenjem preko Rogera Martija (60), no 15-ak minuta prije kraja dosuđen je kontroverzni drugi kazneni udarac za Real. Iako se na snimci vidi kako je Doukoure zamahnuo nogom u prazno, a Casemiro pao kao pokošen sudac Iglesias je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Bale (78-11m).

Luka Modrić odigrao je čitav susret za Real.

Treći Real sada ima 48 bodova, dva manje od drugog madrids...

28. travanj 2024 00:28