Real je ‘slomio Mallorcu‘ u drugom poluvremenu, drugoplasiranoj Sevilli sada bježe velikih deset bodova

15. ožujka 2022. - 07:24

Nogometaši madridskog Reala svladali su u gostima Mallorcu 3-0 u posljednjoj utakmici 28. kola španjolske La Lige. Nakon prvog poluvremena, u kojem je domaći sastav bio opasniji, vodeća momčad lige je suparnika slomila u nastavku dvoboja.

U 55. minuti je Real poveo i to nakon pogreške domaće obrane. Strijelac je bio Vinicius Junior. Nakon toga je ponovno na scenu stupio sjajni Karim Benzema koji je prvo u 77. minuti realizirao jedanaesterac, dok je u 82. sve okončao svojim drugim golom za konačnih 3-0.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić u igru je za Real ušao u 60. minuti, a s ovom pobjedom je Real pobjegao drugoplasiranoj Sevilli na velikih deset bodova. Mallorca je ostala, pak, na 16. mjestu.

15. lipanj 2024 03:24