Strani nogomettežak poraz lazija

Manchester United prejak za Tomasov Šerif: Cristiano Ronaldo je stigao do 699 gola u klupskoj karijeri

15. rujna 2022. - 21:46

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su na gostovanju Šerif, kojeg vodi hrvatski stručnjak Stjepan Tomas sa 2-0, u susretu 2. kola E skupine Europske lige.

"Crveni vragovi" su poveli u 17. minuti golom Jadona Sancha, a pobjedu gostiju potvrdio je Cristiano Ronaldo golom iz kaznenog udarca u 39. minuti.

Bio je to njegov 699. gol u klupskoj karijeri, pri čemu prvi ove sezone. Sjajni Portugalac je najbolji strijelac u povijesti Lige prvaka sa 140 golova, a zanimljivo protiv Šerifa je postigao svoj prvi gol u Europskoj ligi.

U drugom susretu iz ove skupine Real Sociedad je pobijedio Omoniju sa 2-1. Za španjolski sastav zabili su Ander Guevera (30) i Alexander Sorloth (80), dok je pogodak za goste postigao Bruno (72).

Real Sociedad vodi na ljestvici sa šest bodova, ManU i Šerif imaj...

01. svibanj 2024 23:19