Kvartet hrvatskih nogometaša upisao se među strijelce: Tomasov zabio dva, po jednom se u strijelce upisali Švrljuge, Bobana i Šovšića

16. kolovoza 2019. - 01:29
2019-08-15T000000Z_1005745264_RC11E8E73850_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-WLV-PYU-REPORT.JPG

Četiri hrvatska igrača bili su strijelci za svoje klubove u uzvratnim susretima 3. pretkola nogometne Europske lige igranima u četvrtak.

Marin Tomasov bio je dvostruki strijelac za kazahstansku Astanu koja je kao gost nadigrala lihtenštajnski Vaduz sa 4-0 te tako s ukupnih 9-1 prošla u 4. pretkolo. Tomasov se u strijelce upisao u 37. i 89. minuti. Bili su njegovi drugi i treći gol Vaduzu jer je bio strijelac i u prvom susretu prije tjedan dana.

Andro Švrljuga postigao je pogodak za 2-0 u 2-1 pobjedi litvanske Suduve protiv Maccabija iz Tel Aviva kojom je njegov sastav prošao dalje s ukupnih 4-2. Švrljuga je poentirao u 45. minuti.

Golovi Gabrijela Bobana za moldavski Šerif iz i Damira Šovšića za mostarski Zrinjski stigli su u samim završnicama dvoboja, ali nisu pomogli njihovim kl...

25. travanj 2024 11:09